Pasākumi

Atvērta pieteikšanās dalībai festivālā "Lampa"

Pieteikšanās termiņš: 29. februāris, 2020

19. jūn 2020, 06:30 - 20. jūn 2020, 19:30

Apraksts:

Sarunu festivāla LAMPA programma ir tikpat neprognozējama un negaidīti pārsteidzoša kā ikviena interesanta saruna.

Ik gadu tā tiek radīta kopā ar daudzām organizācijām un aktīvistiem, un tāpēc mēs aicinām visus radošos un idejām bagātos prātus, entuziastus, privātā, valsts un nevalstiskā sektora organizācijas pieteikt savu pasākumu Sarunu festivālam LAMPA 2020, kas notiks 2020. gada 19.– 20. jūnijā Cēsu pils parkā.

Par Sarunu festivāla LAMPA 2020. gada virstēmu izvirzījām jēdzienu “kopā”. Mēs ticam, ka apvienojot spēkus var panākt vairāk. Vienatnē nevar sarunāties un arī LAMPA tiek radīta kopā. Taču ne vienmēr ir viegli būt kopā, jo esam ļoti dažādi. Tomēr ieklausoties viens otrā, varam runāt par to, kas mūs vieno, kā būt un darīt kopā – uz to arī aicinām.

Lietas, kas jāņem vērā, piesakot pasākumu(s):

Vai par dalību festivālā ir jāmaksā?

Ieeja apmeklētājiem festivālā ir bez maksas. Līdz ar to festivāla izmaksas tiek segtas no ziedojumiem, grantiem un pasākumu rīkotāju līdzmaksājumiem. Līdzmaksājumu lielums atkarīgs no izvēlētās platības, piesakot divu dienu programmu, vai skatuves/telts un pasākuma norises laika, piesakot atsevišķus pasākumus.

Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS piedāvā stipendijas līdzmaksājuma segšanai (bezmaksas dalība) nevalstiskajām organizācijām un indivīdiem, kas vēlas pieteikt divu dienu programmu. Informācija par stipendijām atsevišķu pasākumu pieteicējiem tiks publicēta 2020. gada janvārī.

Stipendijai iespējams pieteikties, vienlaicīgi piesakot pasākumu.

Ja vēlaties ar mums konsultēties pirms pieteikuma iesniegšanas, sazinieties ar LAMPAS programmas kuratori Egitu Prāmu: egita.prama@fondsdots.lv, +371 67039255.

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Sociālā atbildībaKultūraLīdz 18 gadiemNo 18 gadu vecumaVideTīklošanāsMedijiMāksla