Pasākumi

Attālinātā un hibrīda darba "speed-dating"

Dalies

Visas Iespējas

Online

Pieteikšanās termiņš: 5. septembris, 2023

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas

Valoda

latviešu

Tev ir iespēja atrast darbu, nepavadot vairākas stundas vakanču portālos, gatavojot motivācijas vēstules vai dodoties uz nogurdinošām darba intervijām!

Ja esi gatavs jaunu (daļēji) attālinātu darba gaitu uzsākšanai, piedalies Attālinātā un hibrīda darba “speed-dating” pasākumā un izlaid vairākus soļus no tradicionālā darba meklēšanas procesa!

Attālinātā un hibrīda darba “speed-dating” notiks Datu ievades un Digitālo projektu vadības jomās:

  • 19. septembrī 14:00 - 18:00
  • Tiešsaistē, platformā Gather Town

Neesi pārliecināts par savu atbilstību kādai no sfērām?

Varbūt Tev var palīdzēt atslēgvārdi:

Datu ievade: datu analīze, darbs ar datubāzēm, informācijas tehnoloģijas, atskaišu izveide, datu vizualizācija, SQL, R (programmēšanas valoda),  PowerBI, statistika, Excel.

Digitālo projektu vadība: projektu norises uzraudzīšana, budžeta plānošana, produktu / mārketinga stratēģijas izstrāde un vadība, procesu koordinēšana, sociālo tīklu pārvaldīšana, satura veidošana, Meta Business Manager, Google Analytics, Google Ads

Šis ir vienīgais pasākums Latvijā, kurā iespējams atrast attālināta vai hibrīddarba modeļa vakances, neuztraucoties arī par pieredzes trūkumu. Esam parūpējušies par to, ka piedāvātās darba opcijas būs veicamas attālināti vai ar hibrīddarba pieeju, kā arī piemērotas jauniešiem un cilvēkiem ar ne tik lielu pieredzes bagāžu konkrētajā jomā.

Kā notiek darba “speed-dating”?

  1. Pieteikšanās. No sākuma piesakies, aizpildot anketu un norādot sev interešējošās darba jomas, darba modeļus, kompāniju preferences un savu motivāciju.
  2. Algoritms. Mēs esam izveidojuši inovatīvu algoritmu, kurš atlasīs Tavām interesēm, prasmēm un vērtībām atbilstošas vakances un kompānijas.
  3. Pasākuma diena. Pasākuma dienā Tev būs jāpieslēdzas virtuālo pasākumu platformai Gather Town, kur īsu interviju veidā satiksi Tev atlasītos darba devējus. Katra intervija ilgs vien 5 minūtes, lai gūtu pirmo iespaidu un saprastu, vai esat “uz viena viļņa”.
  4. Pēc pasākuma. Jau pasākuma laikā vai pēc tā ar Tevi sazināsies darba devēji, kuriem patikusi Tava kandidatūra, lai izrunātu nākamos soļus un piedāvātu Tev darba iespēju.

Esi gatavs pieteikties?

Aizpildi pieteikuma anketu līdz 5. septembra pusnaktij - https://ej.uz/darba-speeddating!

Ņem vērā, ka ierobežotā interviju skaita dēļ tiks veikta dalībnieku atlase, balstoties uz anketā norādīto motivāciju un aprakstu.

Mēs zinām, ka Tev ir Visas Iespējas atrast savu perfekto darba “match”!

P.S. Ja Tev radušies kādi jautājumi saistībā ar pasākumu, raksti mums uz info@visasiespejas.lv!

Projekts “Go remote: Unlocking the potential of remote job opportunities!” tiek finansēts ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas fonda “EEA and Norway Grants Fund for Youth Employment” (EEA un Norvēģijas grantu fonda jauniešu nodarbinātībai) atbalstu.

Visas Iespējas

Mēs esam sociāls uzņēmums, kas atbalsta jauniešus savu iespēju atrašanā un potenciāla izmantošanā, uzturot platformu “visasiespejas.lv”, kā arī īstenojot dažādus uz jauniešu izaugsmi vērstus projektus un pasākumus. Esam atvērta un uz izaugsmi vērsta darba vide, kura iedrošina uz darbu skatīties ar elastīgu pieeju - gan klātienes modeļa, gan darba laika ziņā.

Uz organizācijas profilu

Līdzīgas iespējas

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!