Pasākumi

Ašās darba intervijas | Klientu atbalsts

Dalies

Visas Iespējas

Online

Pieteikšanās termiņš: 16. oktobris, 2022

Vieta

Online

Dalībnieku Vecums

18 - ...

Dalības maksa

Bezmaksas

Vai Tavos talantos ietilpst fantastiskas komunikācijas prasmes, augsti attīstītas problēmu risināšanas un lēmumu pieņemšanas spējas? Piesakies bezmaksas dalībai pasākumā “Ašās darba intervijas: Klientu atbalsts”, kas norisināsies jau 26. oktobrī no plkst. 14.00 līdz 18.00 tiešsaistē, un satiec dažādus uzņēmumus, kas meklē darbiniekus tieši šajā nozarē! 🤩

KAS ❓

Pasākuma koncepts ir ļoti vienkāršs - pieslēdzoties virtuālo pasākumu platformai Gathertown, Tev būs iespēja īsu interviju veidā satikt dažādu uzņēmumu pārstāvjus, kas atlasīti, balstoties uz īpaši izstrādātu algoritma sistēmu, ņemot vērā gan Tavas, gan darba devēju vēlmes. Katra intervija ilgs tikai 5 minūtes, lai gūtu pirmo iespaidu un saprastu, vai “esat uz viena viļņa”. Intervijas laikā varēsi noskaidrot sev interesējošas lietas, iepazīstināt ar sevi un pastāstīt kompānijas pārstāvjiem par savām prasmēm un stiprajām pusēm.

💼 KĀDAS KOMPĀNIJAS?

Pasākumā piedalīsies tādas kompānijas, kā Luminor Latvija, Circle K Latvia Business Centre, Caffeine, Allnex, Zalaris un vēl citas, ko izziņosim jau pavisam drīz. Ja vēlies veidot savu karjeru kādā no šiem uzņēmumiem, negaidi un piesakies!

🌚 KAM UN KĀPĒC?

Vai arī Tev ir pieredze ar stundām ilgu darba meklēšanas procesu, kura rezultātā pat nesaņem atbildi no vairākiem uzņēmumiem? Tā vietā, lai sūtītu desmitiem CV un motivācijas vēstuļu, tiecies ar kompānijām “aci pret aci” neformālā gaisotnē tepat, no sava datora. Pasākums paredzēts jauniešiem no visas Latvijas (18+), kas vēlas atrast darbu klientu atbalsta sfērā.

🙋‍♀️ KĀ PIETEIKTIES?

Aizpildi pieteikuma anketu līdz 16. oktobra plkst. 23.59: https://ej.uz/piesakies_asajam-intervijam!

Ierobežotā interviju skaita dēļ veiksim dalībnieku atlasi, balstoties uz anketā norādīto motivāciju un aprakstu.

Šī ir Tava iespēja atrast savu darba “match” - piesakies! 🌟

P.S. Ja Tev radušies kādi jautājumi saistībā ar pasākumu, raksti mums uz info@visasiespejas.lv!

No 18 gadu vecuma
Tīklošanās
Studentiem
Pašattīstība

Visas Iespējas

Visas Iespējas ir platforma, kas apkopo jauniešu organizācijas un to rīkotos projektus gan Latvijā, gan pasaulē. Mūsu mērķis ir atļaut ikkatram jaunietim atrast sev atbilstošākās iespējas un izmantot savu potenciālu.

Uz organizācijas profilu

Līdzīgas iespējas

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!