Ašās darba intervijas: Klientu atbalsts | Visas Iespējas
Pasākumi

Ašās darba intervijas: Klientu atbalsts

Pieteikšanās termiņš: 4. februāris (piektdiena)

16. feb 2022, 12:00 PM - 16. feb 2022, 4:00 PM

Apraksts:

Vai esi komunikabls/-a un Tev patīk ar savu smaidu un pozitīvo attieksmi uzlabot dienu arī citiem? Varbūt ar prieku un pacietību palīdzi citiem, risinot visdažādākās ķibeles un atbildot pat uz “muļķīgajiem” jautājumiem? Vai Tevi vilina daudzpusīgā klientu atbalsta nozare, piemēram, klientu konsultanta loma, pārdošana, darbs izklaides industrijā vai pat stjuarta pozīcija?

Piesakies bezmaksas dalībai pasākumā “Ašās darba intervijas: Klientu atbalsts”, kas norisināsies jau 16.februārī tiešsaistē! Pasākuma ietvaros Tev būs iespēja sastapt dažādus uzņēmumus, kas meklē darbiniekus tieši šajā nozarē.

🧐 KĀ? Pasākuma koncepts ir pavisam vienkāršs – pieslēdzoties virtuālo pasākumu platformā Gathertown, Tev būs iespēja īsu interviju veidā satikt dažādu uzņēmumu pārstāvjus, kas atlasīti, balstoties uz īpaši izveidotu algoritma sistēmu, kas ņem vērā gan Tavas, gan darba devēju vēlmes. Katra intervija ilgs tikai 5 minūtes, lai gūtu pirmo iespaidu "vai jums ir pa ceļam", kuru laikā varēsi pajautāt sevi interesējošās lietas, kā arī pastāstīt kompānijas pārstāvjiem par Tavām stiprākājām pusēm.

💼 Kādas kompānijas būs iespējams sastapt? Pasākumā piedalīsies Tet, airBaltic, Maxima, Luminor, BPO, OC vision, Cabot Latvia, Evolution Latvia, Allnex, Apollo Group, Forum Cinemas, Nordigen, Euro Live Technologies un vēl citas, ko izziņosim jau pavisam drīz. Ja vēlies veidot savu karjeru kādā no šiem uzņēmumiem, negaidi un piesakies!

🗓️ KAD: 16.februārī no plkst. 14.00 līdz 18.00 divās dalībnieku grupās (1. grupa: 14.00-15.45; 2. grupa: 16.00-17.45)

👀 KAM: Jauniešiem no visas Latvijas (18 - 35), kas vēlas atrast darbu klientu atbalsta sfērā

🔍 KĀPĒC: Vai esi pieredzējis, ka darba meklēšana aizņem stundām laika un beigās tāpat visas pūles ir vējā un darba devējs pat neatbild? Tā vietā, lai sūtītu desmitiem CV un motivācijas vēstuļu, tiecies ar kompānijām “aci pret aci” neformālā gaisotnē tepat, no sava datora.

🙋🏼‍♂️ PIETEIKŠANĀS DALĪBAI PASĀKUMĀ: Aizpildi anketu līdz 4.februāra plkst. 23.59: https://ej.uz/dalibnieki-registracija

❗ Ierobežotā interviju skaita dēļ veiksim dalībnieku atlasi, balstoties uz anketā norādīto motivāciju un aprakstu.

Vēlies atrast savu darba “match”? Tev ir Visas Iespējas!

P.S. Ja Tev radušies kādi jautājumi saistībā ar pasākumu, raksti mums uz info@visasiespejas.lv

Vieta

Online

Dalībnieku Vecums

18 - 35

Dalības maksa

Bezmaksas

Atslēgas Vārdi

No 18 gadu vecuma
Cits
Studentiem

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!