Visas Iespējas "Ašās darba intervijas" | Visas Iespējas
Pasākumi

Visas Iespējas "Ašās darba intervijas"

Pieteikšanās termiņš: 12. septembris (svētdiena)

22. sep 2021, 11:00 AM - 22. sep 2021, 3:00 PM

Apraksts:

Vai esi komunikabls/-a un Tev patīk ar savu smaidu un pozitīvo attieksmi uzlabot dienu arī citiem? Varbūt ar prieku un pacietību palīdzi citiem risinot visdažādākās ķibeles un atbildot pat uz “muļķīgajiem” jautājumiem? “Ašās darba intervijas” (iepriekš zināms arī kā “Darba speed-dating”) būs Tava lielā iespēja satikt kompāniju pārstāvjus un atrast kopīgu valodu sava jaunā darba meklējumos. Un tas viss, no Tava dīvāna!

Pasākumu rīkosim konkrētas darba jomas ietvaros, kas būs KLIENTU APKALPOŠANA UN ATBALSTS! Tāpēc šoreiz īpašs uzsaukums tiem, kam patīk komunicēt un strādāt ar klientiem.

Kādas kompānijas būs iespējams sastapt? Pasākumā piedalīsies tādas kompānijas kā Caffeine, Mapon, Cabot Corporation, Printify, Enlabs, BPO Services, Circle K, Albert Cliff, Evolution Latvia, Ursus Forwarding, Lidl, Bite, Kafejnīca Buberts, airBaltic, Luminor, TietoEVRY, allnex, DEPO, Latvijas Pasts, KESKO SENUKAI, Gjensidige, Enlabs, Premier Restaurants, OC VISION, un vēl citas, ko izziņosim jau pavisam drīz. Ja vēlies veidot savu karjeru kādā no šiem daudzpusīgajiem uzņēmumiem, negaidi un piesakies!

KAD: 22. septembrī 14.00 – 18.00 divās dalībnieku grupās

(1. grupa - 14.00-15.45; 2. grupa - 16.00-17.45)

KUR: Tiešsaistē, virtuālo pasākumu platformā Gather Town

KAM: Darba meklētājiem no visas Latvijas vecumā no 18 - 35 gadiem, kas vēlas atrast pilna vai nepilna laika darbu klientu apkalpošanas un atbalsta sfērā

KĀ: Satiec Tevi interesējošas kompānijas, un 4 minūtēs kopīgi noskaidrojiet atbildi uz Dona mīļāko jautājumu: "Vai mums ir pa ceļam?". To laikā varēsi pajautāt sevi interesējošās lietas, kā arī kompānijas pārstāvji iepazīs Tavas stiprākās puses.

KĀPĒC: Vai esi pieredzējis, ka darba meklēšana aizņem stundām laika un beigās tāpat visas pūles ir vējā un darba devējs pat neatbild? Tā vietā, lai sūtītu desmitiem CV un motivācijas vēstuļu, tiecies ar kompānijām “aci pret aci” neformālā gaisotnē tepat, no savas istabas.

PIETEIKŠANĀS DALĪBAI PASĀKUMĀ: Aizpildi anketu https://ej.uz/piesakies-uzreiz

Ierobežotā interviju skaita dēļ veiksim dalībnieku atlasi, balstoties uz anketā norādīto motivāciju un aprakstu.

Pieteikšanās līdz 13.septembrim!

Vēlies atrast savu darba “match”? Tev ir Visas Iespējas!

P.S. Ja Tev radušies kādi jautājumi saistībā ar pasākumu, raksti mums uz info@visasiespejas.lv

Dalībnieku Vecums

18 - 35

Dalības maksa

Bezmaksas

Valoda

Language.lv, Language.en

Atslēgas Vārdi

Start up
No 18 gadu vecuma
Bizness
Cits
Tīklošanās
Neformālā izglītība
Studentiem
Pašattīstība

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!