Izaugsme

Apmācības DIGITĀLAJĀ MĀRKETINGĀ

Dalies

Visas Iespējas

Online

Pieteikšanās termiņš: 26. septembris, 2023

Vieta

Online

Dalībnieku Vecums

20 - 29

Dalības maksa

Bezmaksas

Valoda

angļu
Atrodi, ko patīk darīt un dari to mūsdienu apstākļos – ATTĀLINĀTI!

Par apmācībām:

  • Mācību programmas “Digitālais mārketings” nodarbības notiks tiešsaistē, ANGĻU valodā, starptautiskā vidē!
  • Bezmaksas iespēja visiem interesentiem vecumā no 20 līdz 29 gadiem, kuri dzīvo Latvijā un vēlas iegūt prasmes digitālā mārketinga jomā, lai attālināti vai daļēji attālināti strādātu šajā dinamiskajā nozarē.
  • Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt, ka attālinātā darba meklēšanas process ir ne tikai efektīvs, bet arī aizraujošs un veiksmīgs. Ieguldot savas zināšanas un pūles mācībās, Tu iegūsi ne tikai prasmes digitālā mārketinga jomā, bet arī atbalstu un iespējas attālinātā darba laukā.

Apmācību programmā apgūsi:

  • Uzzināsi par digitālā mārketinga pamatjēdzieniem, kanāliem un pieejamajiem rīkiem. Apjautīsi, kā izmantot digitālos medijus, lai sasniegtu mērķauditoriju un veidotu efektīvas mārketinga kampaņas;
  • Iemācīsies analizēt mērķauditoriju - to vajadzības, ieradumus un interešu sfēru. Šīs zināšanas palīdzēs veidot personalizētu saturu un mērķētu reklāmu, uzlabojot konversijas likmes;
  • Uzzināsi par dažādu satura veidu izveidi - tekstiem, attēliem, video. Iegūsi pamatus par SEO (meklētājoptimizācija) un kā padarīt saturu pievilcīgu gan auditorijai, gan meklētājprogrammām;
  • Apgūsi, kā efektīvi pārvaldīt sociālo mediju platformas - sākot no stratēģijas izveides līdz regulāram satura publicēšanam un lietotāju iesaistīšanai u.c.

Grafiks:

Starptautiskais digitālā mārketinga kurss, izmantojot mākslīgā intelekta rīkus, sastāvēs no 5 LIVE ZOOM interaktīvām sesijām 2023. gada 2., 9., 16., 23. un 30. oktobrī.

Kurss notiks angļu valodā.

Tev būs iespēja satikties un sadarboties ar jauniešiem no visas Eiropas.

Tavas pūles un iesaiste ir galvenie faktori, kas ļaus mums kopīgi gūt panākumus šajā apmācību programmā. Ja arī tevi saista šī nozare un vēlies attīstīt savu karjeru tajā, tad izmanto iespēju un piesakies “Go Remote” bezmaksas apmācībām!

Visas Iespējas

Mēs esam sociāls uzņēmums, kas atbalsta jauniešus savu iespēju atrašanā un potenciāla izmantošanā, uzturot platformu “visasiespejas.lv”, kā arī īstenojot dažādus uz jauniešu izaugsmi vērstus projektus un pasākumus. Esam atvērta un uz izaugsmi vērsta darba vide, kura iedrošina uz darbu skatīties ar elastīgu pieeju - gan klātienes modeļa, gan darba laika ziņā.

Uz organizācijas profilu

Līdzīgas iespējas

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!