ANSIS "Palikt dzīvam" - Bezbailīgo stāstu vakars #5 | Visas Iespējas
Pasākumi

ANSIS "Palikt dzīvam" - Bezbailīgo stāstu vakars #5

3. sep 2020, 15:30 - 3. sep 2020, 17:00

Apraksts:

3.septembrī tiksimies ar vienu no Latvijas repa skatuves ietekmīgākajiem un zināmākajiem tēliem - Ansi, kurš, starpcitu, arī ir izbijis Jūrmalnieks, kas savu bērnību aizvadījis Ķemeros!
Šis būs stāsts par dzīvi subkultūras burbulī un  būšana sev pašam slavas un naida aizēnotajā hiphopa realitātē.

Par Ansi - viņa dažādo pieredzi un mūziku:
Viņš ir reperis, bītmeikers, hip-hop mūzikas students, ierakstu producents, godalgotu ierakstu autors un viens no Latvijas repa skatuves ietekmīgākajiem un zināmākajiem tēliem. Dzimis un audzis Ķemeros, Jūrmalā. Darbojies tādu radošo apvienību kā PKI, Kreisais Krasts, Dirty Deal Audio, Netīrās Cilpas, Riekstu Armija u.c. sastāvā. DIY ("dari to pats") praktizētājs: gandrīz 20 gadu laikā repā darbojies ne tikai kā tekstu un mūzikas autors un izpildītājs, bet arī mūzikas izdevējs, ierakstu studijas skaņu inženieris, pasākumu organizators, publicists, vizuālā noformējuma veidotājs, podkāstu un mājas lapu autors un līdzautors, radošo darbnīcu vadītājs utt.
Repā ansis cenšas pārsteigt un vienlaicīgi iedvesmot. Iedrošina sevi un citus riskēt, eksperimentēt, būt unikālam un autentiskam. Investēties savā mākslā, izkopt savu rokrakstu, upurēt un nebaidīties būt nesaprastam.

Aktuālais par pasākumu -> https://bit.ly/paliktdzivam

_________________________________________________
Bezbailīgo stāstu vakari ir iespēja iedvesmoties no spilgtām personībām, kuras ikdienā darbojas ļoti dažādās nozarēs, bet visus vieno uzdrīkstēšanās izkāpt no komforta zonas, lauzt robežas, kā arī ieguldīt savu laiku un spēku, lai sasniegtu augstas virsotnes.

Drosmīgi cilvēki. Drosmīgi stāsti. Neaizmirstami vakari.

Stāstu vakaru cikls ikvienam interesentam – bez vecuma ierobežojuma, bez ieejas maksas, ar siltu tēju, kafiju un gardumiem!
Tiekamies!

Dalībnieku Vecums

13 - 35

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Kultūra
Cits
Studentiem
Pašattīstība