Voluntary work

JAUNS HOBIJS, KAS VAR PĀRTAPT PAR TAVU DARBU

Share

JAUNIE VANAGI

Application deadline: 24th November, 2035

Age of participants

12 - 55

Participation fee

Free

Language

Latvian

Iespēja MĀCĪTIES, ATTĪSTĪTIES, DARBOJOTIES JAUNO VANAGU KUSTĪBĀ

Ko vari iegūt:

- zināšanas pasākumu vadībā un organizācijā

- iespēju sadarboties, saliedēties, ģenerēt un realizēt idejas

- jaunus draugus, sadarbības partnerus, vadlīnijas nākotnei

- organizēt piedzīvojumu sacensības kopā ar Jaunajiem Vanagiem, tajā skaitā:

# veidot jautrus uzdevumus sacensību dalībniekiem

# piedalīties mārketinga aktivitātēs

# plānot stratēģiju un finanšu plūsmu

# piedalīties administrācijas darbībā

Iespējas Jaunajos Vanagos ir neskaitāmi daudz, līdz ar to tā ir platforma, kur augt, attīstīties un mesties piedzīvojumā. Mēs piedāvājam katram atrast sev piemērotu lomu, kā piemēram, no uzdevumu izveides, fotogrāfēšanas, mārketinga, līdz pat sacensību un Jauno Vanagu stratēģijas īstenošanai.

Varbūt pat izstrādāt projektu pieteikumus izsludinātajos konkursos, kuros pastāv arī iespēja saņem atalgojumu.

Kas zin, varbūt dienās kļūsi par pasākuma koordinatoru :) Raksti: jaunievanagi@gmail.com

JAUNIE VANAGI

Jaunie Vanagi ir kustība, kurai dārgākā vērtība ir daba un piedzīvojumi. Mūsu lielākā kaislība – ik gadu rīkot divas neaizmirstamas piedzīvojumu sacensības: DUBLI septembra sākumā un MAMUTU MEDĪBAS februārī.

Kopienā pulcējas dažāda vecuma jaunieši, kurus vieno aizrautība, draudzība un piedzīvojumu gars. Tā ir vieta, kur hobijs kļūst par dzīvesveidu, kur drosme un izturība tiek stiprināta izaicinājumos, un kur katrs piedzīvojums saliedē mūs kā īstu komandu.

To organization's profile

Related Opportunities

Receive newsletter in e-mail

Want to be up to date about latest opportunities? Sign up here!