Darbs

KLIENTU /PĀRDOŠANAS KONSULTANTS

Pieteikšanās termiņš: 18. jūlijs, 2019

StudentiemApkalpojošā sfēraBez pieredzes

Apraksts:

Darba pienākumi

•    Uzņēmuma pakalpojumu pārdošana pa telefonu un tiekoties ar klientu klātienē;
•    kontaktu uzturēšana ar esošajiem klientiem;
•    jaunu klientu piesaiste;
•    klientu konsultēšana;
•    dokumentu sagatavošana un noformēšana.

Prasības

•    vēlme un interese strādāt ar cilvēkiem, iejūtība un augsta atbildības sajūta;
•    ļoti labas latviešu, labas krievu valodas zināšanas;
•    vidējā vai augstākā izglītība;
•    labas prasmes darbā ar datoru;
•    darba pieredze pārdošanā, klientu konsultēšanā tiks uzskatīta par priekšrocību. Darbinieka priekšrocības

Piedāvājam:

•    dinamisku, radošu un interesantu darbu stabilā uzņēmumā;
•    draudzīgu kolektīvu;
•    iespēju izpaust un realizēt savas idejas;
•    profesionālās izaugsmes un personīgās attīstības iespējas;
•    konkurētspējīgu atalgojumu un prēmiju sistēmu.

Pieteikumu ar motivācijas vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu: cv@iepirkumi.lv

Klātbūtne

Ofisā

Slodze

Pilna laika

Darba valoda

latviešu