Darbs

Datu Ievades Operatoru/-I

Pieteikšanās termiņš: 6. aprīlis, 2019

Pētīšana & analītikaDigitālie darbi

Apraksts:

Kompānija JF Hillebrand nodarbojas ar piegādes ķēžu risinājumiem un dzērienu loģistiku kopš 1844. gada. Mūsdienās uzņēmums ir atzīts par vadošo kompāniju dzērienu pārvadāšanā lielākajos pasaules tirgos. JF Hillebrand ir pārstāvēts katrā vietā un valstī, kur noris ievērojama vīna un stipro alkoholisko dzērienu tirdzniecība. Kompānija nodarbina vairāk kā 2500 darbinieku, 50+ pārstāvniecībās dažādās pasaules valstīs, kur uzņēmuma darbinieki, izmantojot savu bagātīgo pieredzi un zināšanas, ikdienās rod nevainojamus piegādes risinājumus saviem klientiem.

Mēs meklējam:

DATU IEVADES OPERATORU/-I

PIENĀKUMI:

  • Ienākošo rēķinu apstrāde izmantojot kompānijas programmatūru
  • Datu apstrāde maksājumu sistēmās
  • Pasūtījumu apstrāde kompānijas programmatūrā
  • Manuāla datu atbilstības pārbaude un apstiprināšana

PRASĪBAS :

  • Vidējā / augstākā izglītība
  • Datorzināšanas (MS Office, Outlook, Word, Excel)
  • Labas angļu, latviešu valodas zināšanas
  • Augsta atbildības sajūta
  • Prasme strādāt komandā
  • Strādāt griboša, uzticama, draudzīga, atsaucīga un pozitīvi domājoša personība

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Pieredzi starptautiskā uzņēmumā
  • Draudzīgu kolektīvu
  • Mūsdienīgu darba vidi
  • Veselības apdrošināšanu
  • Saliedēšanas pasākumus u.c.
  • Bruto atalgojums 725.00-960.00 EUR

Darba vieta: Mūkusalas ielā 41, Rīgā

Darba laiks: pilna laika

Kontaktpersona: Oļegs Druzenko

Tālr: +371 29544468

URL: www.jfhillebrand.com

Klātbūtne

Ofisā

Slodze

Pilna laika

Darba alga (BRUTO)

725 - 960 €

Darba valoda

latviešu