Prakse

Apmaksāta Prakse Grāmatveža Palīgam/-Dzei

Pieteikšanās termiņš: 17. aprīlis, 2019

FinansesBez pieredzes

Apraksts:

NordCard  ir uzņēmums, kas paver plašāku finanšu iespēju pasauli!

Mūsu klienti, izmantojot NordCard pakalpojumus, paver sev jaunas iespējas, lai varētu droši doties pretī saviem sapņiem. NordCard komandā strādā profesionāļi, kuri par savu darbu ir zinoši un pārliecināti. Mēs vienmēr esam  gatavi sniegt ātru un kvalitatīvu servisu mūsu klientiem.

Šobrīd arī Tev ir iespēja spert pirmo soli pretī jauniem piedzīvojumiem, piesakoties darbam NordCard!

APMAKSĀTA PRAKSE GRĀMATVEŽA PALĪGAM/-DZEI

PIENĀKUMI

  • Ienākošo un izejošo maksājumu pārbaude un apstrāde.
  • Atskaišu veidošana.
  • Iesaistīšanās Maksājumu procesu uzlabošanā.
  • Atbalsta funkcijas sniegšana citām struktūrvienībām.

PRASĪBAS

  • Pēdējo kursu students finansēs, ekonomikā, grāmatvedībā vai citā līdzīgā jomā.
  • Analītiskā domāšana.
  • Augsta atbildības sajūta un precizitāte.
  • Labas latviešu valodas zināšanas.
  • Spēja plānot un organizēt savu darbu.

MĒS AUGSTI NOVĒRTĒJAM

  • Proaktīvu attieksmi.
  • Spēju patstāvīgi izvirzīt mērķus un ar aktīvu rīcību tos veiksmīgi sasniegt.
  • Spēju patstāvīgi organizēt savu darbu.
  • Spēju atrast vispiemērotākos risinājumus augstu darba rezultātu sasniegšanai.

Mēs piedāvājam

  • 4 mēnešu apmaksātu prakses vietu.
  • Iespēju pēc prakses turpināt darbu uzņēmumā, ja izveidojusies laba sadarbība.
  • Kvalitatīvus darba instrumentus un mūsdienīgu darba vidi vienā no modernākajiem biroju un dzīvojamo māju rajoniem – Jaunā Teika.
  • Iespēju pilnveidoties un iegūt vērtīgu darba pieredzi.
  • Iespēju strādāt draudzīgā un atsaucīgā kolektīvā.
  • Darba laiku: darba dienās no plkst. 09:00 līdz 18:00. Pēc nepieciešamības brīvdienās, iepriekš vienojoties.
  • Atalgojumu 450 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

Ja Tava stihija un aizrautība ir skaitļi un Tu esi precīzs un mērķtiecīgs, tad sūti savu CV ar atsauci      ”PRAKSE GĀMATVEŽA PALĪGAM” sadaļā “Pieteikties”.

N.B. Lūdzu ņemt vērā, ka mēs sazināsimies tikai ar 2. kārtas kandidātiem.

Klātbūtne

Ofisā

Slodze

Pilna laika

Darba alga (BRUTO)

450 - ... €

Darba valoda

latviešu