Darbs

Administrators/-E

Pieteikšanās termiņš: 13. aprīlis, 2019

Administrēšana & Vadība

Apraksts:

Meklējam ADMINISTRATORI izklaides zonai visai ģimenei FutureLive!

Piedāvājam pievienoties mūsu draudzīgam kolektīvam administratoru ar neizsīkstošu enerģiju, labu humoru, prasmi un vēlmi strādāt ar bērniem, organizēt bērnu pasākumus, ka arī vadīt jauniešu kolektīvu un kontrolēt ikdienas darbu.

Pienākumi

  • darbs ar klientiem, vadīt ikdienas uzņēmuma dzīvi, atbildēt uz telefona zvaniem un e-pastiem;
  • prasme strādāt ar dokumentiem: noformēt darbiniekus darbā, sastādīt darba grafikus, darbinieku kontrole ka arī nodrošināt iekšējo dokumentu apriti u.c.;
  • nodrošināt darba procesa norisi atbilstoši iekšējiem noteikumiem;

Prasības

  • vēlama augstākā izglītība. Var būt arī pēdējo kursu students;
  • labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • izpratne par lietvedības pamatiem;
  • izpratne par kases sistēmu un finanšu atskaitēm;
  • teicamas prasmes darbā ar datoru;
  • teicamas komunikācijas spējas un prasme risināt problēmsituācijas;
  • vēlme un sapratne strādāt ar bērniem un viņu vecākiem;
  • iespēja strādāt brīvdienās;

Mēs piedāvājam

  • konkurētspējīgu atalgojumu;
  • iespēju sevi pilnveidot un pierādīt sevi kā personību, realizējot visdažādākās idejas;
  • draudzīgu un jautru kolektīvu.

Klātbūtne

Ofisā

Slodze

Pilna laika

Darba alga (BRUTO)

940 - ... €

Darba valoda

latviešu