Vienīgais NASA hakatons Baltijā! | Visas Iespējas
Pasākumi

Vienīgais NASA hakatons Baltijā!

Pieteikšanās termiņš: 1. oktobris (piektdiena)

1. okt 2021, 15:00 - 3. okt 2021, 15:00

Apraksts:

NASA Space Apps Challenge 2021 Ventspils
Norises laiks 01.10(18:00)-03.10. (18:00) ONLINE
Valoda - angļu

VIENĪGAIS NASA HAKATONS BALTIJĀ SVIN DESMITGADI

No 1. līdz 3. oktobrim Ventspilī notiks desmitais NASA Space Apps Challenge hakatons (kosmosa lietones hakatons). Space Apps ik gadu aicina piedalīties tūkstošiem cilvēku un komandu no visas pasaules, darbam nodrošinot piekļuvi NASA datiem un citiem noderīigiem rīkiem, lai radītu inovatīvus risinājumus problēmām, ar kurām saskaramies uz zemes un kosmosā. Hakatonā var piedalīties uzņēmēji, zinātnieki, dizaineri un citi speciālisti, kā arī studenti. Strādājot komandās dalībnieki sevi pierāda 48 stundu sprintā, lai rastu atbildes uz dažādiem aktuālāiem izaicinājumiem gan kosmosā, gan uz zemes.

Vienīgā norises vieta Baltijā ir Ventspils. Šogad hakatons notiks digitāli, tādēļ piedalīties varēs jebkurš, kuram ir drosme uzdrīkstēties. Pasākums sāksies 1. oktobrī plkst. 18:00 ar ievadu un komandu sadali, kā arī aprakstu par visiem izaicinājumiem, kurus komandas var izvēlēties. Kad komandas būs sadalītas, sākas darbs pie idejām. Otrajā un trešajā dienā komandām pievienosies mentori, uzņēmēji un speciālisti, kuri sniegs savus padomus un palīdzēs atrast labākos risinājumus.Trešās dienas pēcpusdienā septiņi žūrijas locekļi vērtes dalībnieku veikto darbu un prezentācijas.

Dalība hakatonā ir bez maksas.
Komandām būs iespēja iegūt:
● naudas balvas (balvu fonds 2000€)
● Īpašās žūrijas balvas no Space Apps Ventspils partneriem Accenture un VIRAC

Reģistrēšanās links: https://2021.spaceappschallenge.org/locations/ventspils/event

Facebook event links: https://fb.me/e/1FNd5mYgj

Pasākumu organizē kooperatīvā sabiedrība BASAFUL, sadarbībā ar Ventspils domi, UIA NextGen, VIRAC, Accenture, LIAA un LAIK.

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas

Valoda

angļu

Atslēgas Vārdi

No 18 gadu vecuma
IT&tehnoloģijas
Cits
Tīklošanās
Inovācija
Studentiem
Pašattīstība
Zinātne