Vebinārs “Emocionālā labbūtība – kam pievērst uzmanību” | Visas Iespējas
Diskusijas & Semināri

Vebinārs “Emocionālā labbūtība – kam pievērst uzmanību”

10. aug 2021, 15:30 - 10. aug 2021, 17:00

Apraksts:

Ja šo lasi šobrīd, lūdzu aizver acis un pasaki sev – kādas 3 emocijas piedzīvoji šodien? Cik ātri Tev izdevās to izdarīt? Cik bieži Tu paseko līdzi, kā dienas laikā jūties, kādas sajūtas un kas tieši tās izraisa? Vai zini, kas nepieciešams tavai labsajūtai, emocionālai labbūtībai? Kas īstenībā ir labbūtība, kādi faktori to veicina – par visiem šiem jautājumiem runāsim vebinārā, kura beigās būs diskusija un dalīšanās pieredzē par veiksmīgākiem risinājumiem, kā gan darbā, gan mājās nodrošināt līdzsvaru un harmoniju.Būs iespēja uzreiz arī izmēģināt dažas efektīvas metodes, kā arī uzzināt par jaunu padziļinātu programmu MetaCoach skolā, kas sāksies septembrī par labbūtības veicināšanas un stresa pārvaldības koučingu.


KO UZZINĀSIET VEBINĀRA LAIKĀ:
- Kas ir emocionālā labbūtība darbā un mājās
- Kas to veicina un kas traucē
- Emociju nozīme labbūtības veicināšanā
- Konkrētas ikdienā izmantojamas metodes
- Par padziļinātu programmu, kur 100 h apmērā apgūt zināšanas un izmēģināt vairāk kā 20 dažādas metodes, kas veicinās labbūtību, samazinās stresa un izdegšanas riskus.

REĢISTRĀCIJA VEBINĀRAM: https://ej.uz/nt8u

ŠIS VEBINĀRS BŪS VĒRTĪGS: 
          
- ikvienam, kas vēlas sevi vairāk izprast, papildināt zināšanas un apgūt konkrētas metodes līdzsvarotākai dzīvei;
- mācību un personāla attīstības HR speciālistiem, kas atbild par labbūtības programmu savā uzņēmumā vai organizācijā; vadītājiem, kas meklē iespējas, kā uzlabot savu un savas komandas labbūtību;
- topošiem un esošiem koučiem, kas meklē iespējamas savas koučinga prakses specializācijai, padziļināti apgūstot labbūtības tēmu.

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Apmācības
Līdz 18 gadiem
No 18 gadu vecuma
Jaunatnes darbinieki
Neformālā izglītība
Pašattīstība
Veselība