Uzņēmējdarbības iedvesmas konference #UzdrīkstiesUzvarēt Tiešraidē | Visas Iespējas
Diskusijas & Semināri

Uzņēmējdarbības iedvesmas konference #UzdrīkstiesUzvarēt Tiešraidē

29. okt 2020, 06:30 - 29. okt 2020, 12:00

Apraksts:

Ķīpsalas izstāžu hallē 29. oktobrī notiks lielākā Latvijas uzņēmējdarbības konference #UzdrīkstiesUzvarēt, ko šogad, ievērojot epidemioloģiskos nosacījumus, aicinām skatīties tiešsaistē. Šī gada konferences tēma ir “Sasniedz savu Everestu”. Konferenci organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra - LIAA un Junior Achievement Latvia, lai izglītotu Latvijas jauniešus par uzņēmējdarbības vidi un daudzajām iespējām, ko tā dod.

Šī gada konferencē dalību jau ir apstiprinājuši un uzstāsies Elizabete Brūniņa, Klinta Sniedze (SMU Clean Clever dibinātājas), Kārlis Bardelis (pirmais pasaulē, kurš airu laivā šķēršojis Kluso okeānu), Sandis Kondrāts (Exonicus Trauma Simulator), Reinis Nikuļcevs (SIA RocketGrip), #LīderuProgramma absolvente Lāsma Ločmele, Olga Kotova (pirmā sieviete no Baltijas, kas sasniegusi Everesta virsotni) un vēl citi.

Pasākums tiek īstenots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra - LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākumu atbalsta Swedbank Latvia.
Informatīvie atbalstītāji - Diena, Inbox.lv.

#JALatvia #Uzdrīksties
#JuniorAchievement
#MagneticLatvia

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Līdz 18 gadiem
No 18 gadu vecuma
Vide
Bizness
Cits
Tīklošanās
Pašattīstība