Time to Vlog | Visas Iespējas
Izaugsme

Time to Vlog

2. okt 2019, 14:00 - 4. okt 2019, 17:00

Apraksts:

Erasmus+ ir pazīstams, kā viens liels ceļojums, pat ja dodies tikai īslaicīgos piedzīvojumos. Šo pieredzi bieži apraksta, kā neaizmirstamu. Kāpēc gan šo satriecošos pieredzi neiemūžināt video, lai viens stāsts nav jāatkārto daudzas reizes?

Šajā pasākumā piedzīvojums kļūs par video stāstu. Tāpēc, esi vai neesi jau izmantojis Erasmus+ un citas mobilitātes iespējas, "Time to Vlog" būs īstā vieta, lai iepazītu Eurodesk - Tavu mobilitātes iespēju ceļvedi!

Uzzināt vairāk par to, kādas mobilitātes iespējas ir, kas būs piemērotākais Tev un kā atrast īsto. Kopā ar kādu lielisku YouTube vlogeri taps video, kas ļaus remdēties atmiņās un pastāstīt draugiem, kāpēc Tava projekta pieredze bija tik neaizmirstama.

Lai Tu iegūtu pēc iespējas vairāk no Time to Vlog, pasākums norisināsies 2 daļās: 2. un 4. oktobrī!

Abus vakarus pavadīsim aktīvi un interaktīvi, tāpēc sagatavojies, lai izbaudītu Time to Vlog pilnībā. Mēs parūpēsimies par gardu našķi, tēju un visu pārējo.

Pasākums norisināsies bez maksas, bet lai pasākums noritētu veiksmīgi, būs jāreģistrējas, lai zinām, cik cepumu jāsagādā: https://ej.uz/TimeToVlog

Pasākumu organizē #EurodeskLatvija informatīvā tīkla koordinators Baltijas Reģionālais fonds Pasākums tiek īstenots Time To Move kampaņas ietvaros.

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Apmācības
Foto&video
Neformālā izglītība
Skolēniem
Studentiem
Ceļošana
Erasmus+