Skolēniem iespēja pieteikties mācību stipendijām UWC skolu tīklā | Visas Iespējas
Finansējums

Skolēniem iespēja pieteikties mācību stipendijām UWC skolu tīklā

Pieteikšanās termiņš: 9. janvāris (sestdiena)

13. dec 2020, 22:00 - 9. jan 2021, 22:00

Apraksts:

Sabiedriskā labuma organizācija UWC Latvia līdz 2021. gada 10. janvārim aicina 10. un 11. klašu skolēnus pieteikties konkursam, kurā ir iespēja iegūt stipendiju mācībām UWC (United World Colleges) skolu tīklā.

Unikālā UWC mācību programma apvieno augstus akadēmiskos standartus ar mācību aktivitātēm, kas paplašina pasaules redzējumu, kā arī veicina sociālo atbildību un līderības spējas. Stipendiju ieguvējiem būs iespēja pārstāvēt Latviju kādā no UWC skolām, divus gadus dzīvojot un mācoties starptautiskā vidē.

Latvijā UWC organizācija darbojas no 1992. gada, un kopš darbības uzsākšanas vairāk kā 100 skolēnu ir beiguši kādu no UWC koledžām vai vasaras skolām. UWC kustība caur izglītību apvieno cilvēkus, tautas un kultūras mieram un ilgstpējīgai nākotnei un izaudzināt nākamo pasaules līderu paaudzi. Absolventi, atgriežoties Latvijā, turpina aktīvi iesaistīties un veidot sabiedrības kultūrtelpu un sociāli atbildīgas un videi draudzīgas iniciatīvas. UWC koledžu absolventu no Latvijas vidū ir Otra Elpa līdzdibinātāja un mediju studiju direktore Rīgas Ekonomikas augstskolā (SSE Riga) Sabīne Sīle-Eglīte, Kim? Laikmetīgās mākslas centra izpilddirektore  Laima Ruduša, bezatkritumu dzīvesveida vēstnese un satura veidotāja dabīgo higiēnas produktu līnijā MailMel Marita Misūne.

Lai pretendētu uz mācību vietām, jauniešiem jābūt 15-17 gadus veciem un gataviem sevi apliecināt trīs konkursa kārtās. UWC vērtē kandidātus, balstoties uz jauniešu sasniegumiem un potenciālu, neatkarīgi no finansiālā stāvokļa, tautības, rases vai reliģiskās pārliecības. Uzvarētājiem ir iespēja iegūt mācību vietu un pēc nepieciešamības arī stipendiju līdz pat 100% apmērā mācību un uzturēšanās izdevumu segšanai divu gadu garumā. Skolu absolvējot, jaunieši iegūs starptautiski atzītu vidējās izglītības diplomu.

Konkursa nolikums un iesniedzamo dokumentu saraksts ir pieejams organizācijas mājaslapā.

Vieta

Online

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Līdz 18 gadiem
Skolēniem