PĀRCELTS! "Skatuves ota puse jeb tas, ko citi neredz" - Bezbailīgo stāstu vakars #3 | Visas Iespējas
Pasākumi

PĀRCELTS! "Skatuves ota puse jeb tas, ko citi neredz" - Bezbailīgo stāstu vakars #3

23. apr 2020, 15:30 - 23. apr 2020, 17:00

Apraksts:

Šis noteikti nav pārsteigums, bet šoreiz mums nāksies nedaudz nogaidīt ar Bezbailīgo stāstu vakaru un pārcelt viņu uz APRĪLI!

Bezbailīgo stāstu vakari ir iespēja iedvesmoties no spilgtām personībām, kuras ikdienā darbojas ļoti dažādās nozarēs, bet visus vieno uzdrīkstēšanās izkāpt no komforta zonas, lauzt robežas, kā arī ieguldīt savu laiku un spēku, lai sasniegtu augstas virsotnes.

Drosmīgi cilvēki. Drosmīgi stāsti. Neaizmirstami vakari.

Nākamajā stāstu vakarā ieklausīsimies Hildegardes piedzīvojumos Aizspogulijā jeb aizskatuves vadītājas pieredzes stāstos par darbu Latvijas festivālos - no mīlas līdz naidam kopā ar pasaules līmeņa māksliniekiem.

Strādājot mārketinga nozarē, Hildegarde jau 15 gadus savu atvaļinājumu vada palīdzot organizēt Latvijas lielāko festivālu Positivus Festival. Retu reizi pieslēdzas arī Summer Sound, Taste, kā arī strādājot solo koncertos ar tādām grupām kā Instrumenti, The Sound Poets, Carnival Youth, Pienvedēja piedzīvojumi, Intars Busulis un Abonementa orķestris un citi.

Hildegarde ir jaudīga sieviete ar trīs augstākajām izglītībām, no kurām pēc pašas sacītā vērtīgākā ir pēdējā: “6 gadi pavadīti LU Filosofijas fakultātē dod iespēju uz lietām paskatīties plašāk. Kad 2x2 nav tikai 4.”
Viņai šogad apaļa jubileja - 40 gadi! Tas ir laiks, kad vērts aptskatīties uz izdarīto - veiksmēm un neveiksmēm. Padomāt par nākotni. Kaut arī viņa katru gadu sola sev vairs ar festivāliem nenodarboties, tomēr šis darbs un ar to saistītie piedzīvojumi ir motivācija atkal un atkal celties, krist, mosties un iet gulēt ar domu par slotiem, čendžoveriem un loudoutiem.
Par to visu pastāstīs viņa pati!

Bezbailīgo stāstu vakaru cikls ikvienam interesentam – bez vecuma ierobežojuma, bez ieejas maksas, ar siltu tēju, kafiju un gardumiem!
Tiekamies!

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Kultūra
Aktīvā atpūta
Cits
Studentiem
Pašattīstība
Māksla