Swedbank jauniešu ilgtspējas programma “Beelievers” | Festivāls LAMPA | Visas Iespējas
Pasākumi

Swedbank jauniešu ilgtspējas programma “Beelievers” | Festivāls LAMPA

Pieteikšanās termiņš: 21. augusts (sestdiena)

21. aug 2021, 08:00 - 21. aug 2021, 19:00

Apraksts:

Šogad Sarunu festivālā LAMPA esam sagatavojuši īpašu ilgtspējas programmu jauniešiem “Beelievers”.
Vairāk par programmu 📷 bit.ly/BeelieversProgramma

📷 Meistarklase "Beelievers gatavo!" kopā ar kulinārijas blogeri Piparu un MiiT Coffee
📷 21. augustā 21. augustā 12.00-13.00
Vai veģetārs burgers var būt gards un sātīgs? Kādi ir tā pagatavošanas knifi un kā izvēlēties produktus? Kopā ar vienu no iecienītākajiem un atraktīvākajiem ēdiena blogeriem Latvijā - Piparu jaunieši gatavos pašiem un dabai nekaitīgus burgerus, kuru recepte tapusi sadarbībā ar veģetāro ēdienu ekspertiem Miit Coffee. Meistarklases noslēgumā ikviens tās dalībnieks varēs pats pārliecināties par savām burgera gatavošanas prasmēm, nogaršojot rezultātu.

📷 Meistarklase "Beelievers skeito" kopā ar frīstaila slēpotāju, skeitbordistu un riteņbraucēju Eināru Lasmani un Rīgas Skeitborda skolu
📷 21. augustā 21. augustā 14.00-16.00
Vai braukšana ar skeitbordu un aizraušanās ar citiem alternatīvajiem dēļu sporta veidiem var būt kaut kas vairāk par stilīgu hobiju un labu laika pavadīšanu ar draugiem? Dēļu sports kā dzīvesveids un iespējas ar to pelnīt, skeitborda dēļu otrā dzīve un ieteikumi dēļa ilgākai kalpošanai - par to visu varēs uzzināt un paskeitot meistarklasē kopā ar alternatīvo un ekstrēmo sporta veidu ekspertu Eināru Lansmani.Meistarklase būs interesanta gan tiem, kas jau ir atklājuši skeitbordu, gan tiem, kas nav ne reizi dēli rokā turējuši. Ķiveres un dēļi tiks nodrošināti, kā arī var ņemt līdzi arī savu inventāru.

📷 Pastaiga uz Cēsu dzīvnieku patversmi "Beelievers četrkājainie draugi" kopā ar kinoloģi, fitnesa treneri un blogeri Montu Sofiju un Cēsu novada dzīvnieku patversmi "Lācīši"
📷 21. augustā 21. augustā 14.00-15.30
Ko nozīmē rūpēties par mājdzīvnieku un būt labam saimniekam? Ko četrkājainais draugs māca saimniekam? To visu varēs uzzināt pastaigā. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja izvest pastaigā pa meža taku Cēsu dzīvnieku patversmes “Lācīšī” draudzīgos suņus, tās laikā uzzināt to dzīvesstāstus un kā komunicēt ar četrkājaino draugu, kā arī, kādas ir dzīvnieka ikdienas vajadzības.

📷 Meistarklase “Beelievers atklāj savas superspējas ar telefonu” kopā ar vizuālā satura veidošanas ekspertu Rolandu Juri Zibinu un sociālo mediju eksperti Aleksandra Moskaļenko
📷 21. augustā 21. augustā 16.00-17.00
Kā ar telefonu radīt bildes, video, skaņu un tekstus, kas uzrunās, aizraus un pārliecinās cilvēkus sociālajos tīklos, skolā un nākotnes darbā? Meistarklase kopā ar digitālo mediju ekspertiem savu superspēju atklāšanai kvalitatīva audiovizuālā satura radīšanai ar telefonu. Caur praktisku darbošanos savā telefonā jaunieši uzzinās par iespējām, ko piedāvā mūsdienu tehnoloģijas un dažādas populāras lietotnes.

📷 Interaktīva spēle mobilajās ierīcēs "Beelievers Cilpo"
📷 21. augustā 21. augustā 11.00-22.00
Interaktīva mobilo ierīču spēle jauniešiem ar staigāšanas un atjautības elementiem! Tā būs iespēja doties piedzīvojumā vienam vai ar ģimeni vai draugiem, "izcilpojot" dažādas ilgtspējas tēmas ikviena mūsu ikdienā. Spēlētāji varēs pārbaudīt, cik dabai draudzīgi dzīvojam, un uzzināt jaunus veidus, kā būt vēl zaļākiem un palīdzēt saudzēt mūsu vienīgās mājas Zemi. Spēles ilgums: 1,5 – 2 stundas, cilpojot kājām.
Spēli varēs spēlēt jebkurā vietā Latvijā, jebkurā laikā Sarunu festivāla LAMPA norises laikā.

Vieta

Cēsis Municipality, Latvia

Dalības maksa

Bezmaksas

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Aktīvā atpūta
Līdz 18 gadiem
No 18 gadu vecuma
Vide
Cits
Foto&video
Jaunatnes darbinieki
Neformālā izglītība
Skolēniem
Mediji
Studentiem
Pašattīstība
Daba
Veselība