Pasākumi

Projektu stāstu vakars/ Project stories evening

12. jūn 2019, 14:00 - 5. jūn 2019, 15:30

Apraksts:

Kas ir “projektu stāstu vakars”?

Tas ir neformālu stāstu vakars par pieredzi dažādos starptautiskos projektos. Jaunieši, kas piedalījušies Erasmus+ jauniešu apmaiņas un apmācību projektos dalīsies ar stāstiem, foto un video par saviem piedzīvojumiem citās valstīs.  Būs arī neformālas aktivitātes un spēles no šiem projektiem!

Pasākuma laikā varēsi iepazīties ar gaidāmajiem projektiem, uzzināt kā tiem pieteikties un kādi ir nosacījumi, lai tiktu uz projektu. Šajā vakarā ne tikai dalīsimies ar dažādos projektos pieredzēto, bet arī atbildēsim uz jautājumiem:
Kā pieteikties uz šiem projektiem❓ Kādi ir nosacījumi❓ Kādas ir iespējas❓ Kādi ir viņu un kādi var būt Tavi ieguvumi, piedaloties projektā kādā no Eiropas valstīm❓

Pasākuma valoda: latviešu, angļu

Pasākums ir bez maksas. Tā laika tiks uzņemti vizuālie materiāli - fotogrāfijas un video, kas var tikt izmantoti organizācijas publicitātē.

Pasākumu organizē #EurodeskLatvija informatīvā tīkla koordinators Baltijas Reģionālais fonds. Studijas darbību finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

TīklošanāsNeformālā izglītībaCeļošanaErasmus+