Pasākumi

Projektu stāstu vakars/ Project stories evening

Baltijas Reģionālais fonds

Rīga, Latvija

12. jūn 2019, 2:00 PM - 5. jūn 2019, 3:30 PM

Vieta

Rīga, Latvija

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Apraksts:

Kas ir “projektu stāstu vakars”?

Tas ir neformālu stāstu vakars par pieredzi dažādos starptautiskos projektos. Jaunieši, kas piedalījušies Erasmus+ jauniešu apmaiņas un apmācību projektos dalīsies ar stāstiem, foto un video par saviem piedzīvojumiem citās valstīs. Būs arī neformālas aktivitātes un spēles no šiem projektiem!

Pasākuma laikā varēsi iepazīties ar gaidāmajiem projektiem, uzzināt kā tiem pieteikties un kādi ir nosacījumi, lai tiktu uz projektu. Šajā vakarā ne tikai dalīsimies ar dažādos projektos pieredzēto, bet arī atbildēsim uz jautājumiem:
Kā pieteikties uz šiem projektiem❓ Kādi ir nosacījumi❓ Kādas ir iespējas❓ Kādi ir viņu un kādi var būt Tavi ieguvumi, piedaloties projektā kādā no Eiropas valstīm❓

Pasākuma valoda: latviešu, angļu

Pasākums ir bez maksas. Tā laika tiks uzņemti vizuālie materiāli - fotogrāfijas un video, kas var tikt izmantoti organizācijas publicitātē.

Pasākumu organizē #EurodeskLatvija informatīvā tīkla koordinators Baltijas Reģionālais fonds. Studijas darbību finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Baltijas Reģionālais fonds

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei, zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē – Baltijas Reģionālajā fondā!”

Uz organizācijas profilu

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!