Piesakies partneru meklēšanas aktivitātei Vācijā | Visas Iespējas
Pasākumi

Piesakies partneru meklēšanas aktivitātei Vācijā

Pieteikšanās termiņš: 30. maijs, 2019

6. okt 2019, 09:00 - 10. okt 2019, 09:00

Apraksts:

Šīs aktivitātes mērķis ir palīdzēt iekļaujošās jomas profesionāļiem atrast starptautiskus partnerus, veicināt un atbalstīt iekļaujošus projektus programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros. Aktivitāte norisināsies Vācijā (Frankfurtē) no 6. līdz 10. oktobrim. Pieteikšanās līdz 30. maijam!

Iekļaujošo projektu īstenotāji nacionālā līmenī jau šobrīd aktīvi tīklojas, tomēr tīklošanās starp Eiropas valstīm joprojām ir izaicinājums, tāpēc tiek organizēta šī aktivitāte, lai ļautu satikties profesionāļiem, kas strādā sociālās iekļaušanas jomā un meklē partnerus ES projektiem sociālās iekļaušanas jomā.

Piemēram, profesionāļiem, kas strādā ar jauniešiem ar speciālām vajadzībām, (invaliditāti, veselības problēmām) būs iespēja tīkloties un uzzināt kādas iespējas piedāvā programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”. Abas programmas piedāvā rīkus līdzdalības veicināšanai un atbalstam, kā arī jauniešu sociālajai integrācijai.

Šīs aktivitātes laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīt citus šīs jomas profesionāļus, viņu darbu un intereses. Iespējams jau aktivitātes laikā kopā ar citiem dalībniekiem radīsiet kopīgu projekta ideju un uzsāksiet ES programmas projekta pieteikuma sagatavošanu.

Aktivitātes mērķi

  • veicināt un atbalstīt iekļaujošu projektu īstenošanu programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros.
  • izzināt programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” piedāvātās iespējas jauniešu sociālās iekļaušanas veicināšanai un līdzdalības atbalstam.
  • dot iespēju atrast projektu partnerus turpmākai starptautiskai sadarbībai.

Kā pieteikties?
Pieteikties apmācībām iespējams līdz 2019. gada 30. maijam SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē
https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/spi-inclusion-matchmaking-find-european-partners-for-inclusion-projects.7961/

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Tīklošanās
Jaunatnes darbinieki
Neformālā izglītība
Erasmus+