Pieaugšanas pārgājiens | Be yoU | Visas Iespējas
Pasākumi

Pieaugšanas pārgājiens | Be yoU

Pieteikšanās termiņš: 14. aprīlis (trešdiena)

17. apr 2021, 07:30 - 17. apr 2021, 15:00

Apraksts:

📷  “Pieaugšanas mēnesis” ir BeyoU projekta gala tēma, kurā aktualizējam  jauniešu vidū filosofisko, fizisko un garīgo pieaugšanu. Tā kā  pieaugšana arī ir process nevis galamērķis, mēs vēlamies doties  pārgājienā, kur pārgājiena dalībnieki varēs vērst uzmanību uz sevis un  citu izziņu, sava ceļa apzināšanos un, protams, jautri pavadīt laiku.

📷  Lai piedalīties varētu vairāk cilvēki, pārgājienā dosimies 3 grupiņās -  katra grupiņa startē ar 60min atstarpi. Pārgājiena laikā būs vairāki  pieturas punkti ar aktivitātēm, kuras ir vērstas uz konkrētu mērķi.

📷  Pārgājiens norisināsies sestdien, 17.aprīlī, pa Baldones mazo stāstu  taku (~6km), taču, pieteikuma formā izvēloties sev piemērotākos  pārgājiena laikus,  rēķinies, ka tā ilgums būs aptuveni 5 stundas (ņemot  vērā pieturpunktus un aktivitātes).

📷Tikšanās  vieta ir Baldones parks, kas ir blakus autobusu pieturai. Ņemot vērā  valstij noteiktos ierobežojumus, līdz turienei katram jātiek patstāvīgi,  taču mēs nodrošināsim pusdienas pārgājiena beigās, un veselīgu našķu  paciņas pa ceļam.

Pieteikuma forma 📷 https://forms.gle/3GSi4tucXFotXCih9
! Pieteikšanās līdz 14.aprīlim !

Apstiprinājumu un detalizētāku informāciju gaidi savā e-pastā! 📷

Tiekamies jau pavisam drīz! 📷📷

Projekts  BE YOU tika finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes  korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu  aģentūra, atbalstu.

Dalības maksa

Bezmaksas

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Aktīvā atpūta
Pašattīstība
Daba