Partnerību veidošanas pasākums sociālās iekļaušanas projektu veidošanai | Visas Iespējas
Izaugsme

Partnerību veidošanas pasākums sociālās iekļaušanas projektu veidošanai

Pieteikšanās termiņš: 30. maijs, 2019

6. okt 2019, 07:00 - 10. okt 2019, 18:00

Apraksts:

Aicinām pieteikties partneru veidošanas pasākumam, kurā vienkopus pulcēsies tieši tās organizācijas, kuras programmās “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” vēlas īstenot projektus, aktualizējot tēmu – sociālā iekļaušana.

Kā atrast starptautiskus partnerus, ar kuriem kopā īstenot šādus projektus – tas joprojām ir aktuāls izaicinājums visā Eiropā, tādēļ tiek organizēts partneru veidošanas pasākums “SPI Inclusion matchmaking – Find European partners for inclusion projects”. Tas notiks starptautiskā vidē, un plānots, ka tajā piedalīsies ap 100 dalībnieku.

Mācību laikā:

  • varēs uzzināt, kādu papildu atbalstu sociālās iekļaušanas projektiem piedāvā programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”;
  • būs iespēja izprast, kā šīs programmas projektus var izmantot kā instrumentus, lai sniegtu atbalstu jauniešiem ar invaliditāti vai veselības problēmām;
  • tiks nodrošināta vide, lai mācību dalībnieki savā starpā veidotu partnerības, kas noderēs nākotnes sadarbībai, īstenojot starptautiskus jaunatnes jomas projektus.

Mācības tiek organizētas, sadarbojoties ar SALTO resursu centriem un 15 dažādu Eiropas valstu nacionālajām aģentūrām.

Visas izmaksas tiks segtas no programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" finanšu  līdzekļiem, dalībniekiem jānodrošina līdzfinansējums 28.46 eiro apmērā. Ar mācībām apstiprinātajiem dalībniekiem tiek noslēgts līgums par dalību pasākumā, pēc līdzfinansējuma segšanas JSPA iegādājas biļetes.

Lai nodrošinātu programmas " Erasmus+: Jaunatne darbībā " redzamību, kā arī iekļautu pēc iespējas vairāk jauniešu programmas aktivitātēs, pēc mācībām gaidīsim no Tevis, ka:

  • kopā ar projektu koordinatori pārrunāsi pasākuma rezultātus un ieplānosi to izplatīšanas aktivitātes;
  • sagatavosi un nopublicēsi vismaz vienu publikāciju medijos;
  • sešu nedēļu laikā pēc atgriešanās organizēsi rezultātu izplatīšanas aktivitāti, iekļaujot vismaz vienu tikšanos ar ieinteresēto mērķa grupu (vismaz 15 personas), kā arī iesniegsi visus ceļošanas dokumentus un pavadošus dokumentus.

Pieteikties mācībām iespējams SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Dalībnieku Vecums

18 - ...

Dalības maksa

29 € (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Tīklošanās
Neformālā izglītība
Erasmus+