Konkursa "NVO? Oho – NVO!" noslēguma pasākums | Visas Iespējas
Pasākumi

Konkursa "NVO? Oho – NVO!" noslēguma pasākums

Pieteikšanās termiņš: 18. oktobris, 2019

18. okt 2019, 14:00 - 18. okt 2019, 16:00

Apraksts:

Aicinām pievienoties konkursa “NVO? Oho – NVO!”  noslēguma pasākumam, lai suminātu konkursa labāko darbu autorus, kopīgi atskatītos uz konkursa norisi un piedalītos dažādās interesantās aktivitātēs!

Konkursa labāko darbu autori tiks noteikti, apkopojot tiešsaistes balsojuma un konkursa žūrijas rezultātus.

❗️❗️❗️ Balso par savu konkursa 🎥 video favorītu tiešsaistē līdz 17.oktobrim Jauniešu studija "BaMbuss" video sadaļā ❗️❗️❗️

Jauniešiem no visas Latvijas bija iespēja piedalīties video konkursā “NVO? Oho – NVO!” un tuvāk iepazīt nevalstisko organizāciju darbu, kā arī to sniegtās iespējas. Lai piedalītos konkursā, 5 jauniešu grupai bija jāziveido video par NVO (nevalstisko organizāciju) un jāpiesaka elektroniski konkursam.

Konkursa mērķis bija iepazīstināt jauniešus ar dažādām pilsoniskās līdzdalības formām, īpaši – ar  nevalstisko organizāciju darbību un misiju, kā arī mudināt viņus iesaistīties to aktivitātēs.

#konkurssNVOohoNVO #NVOfonds2019

Konkursu organizē Sadarbības platforma sadarbībā ar nodibinājumu Baltijas Reģionālais fonds un tā jauniešu studiju “BaMbuss” projekta “NVO - iespējas, izaicinājumi, perspektīvas” ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild biedrība “Sadarbības platforma”.

Dalības maksa

Bezmaksas

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Aktīvā atpūta
Cits
Tīklošanās
Foto&video
Jaunatnes darbinieki
Skolēniem
Studentiem