Pasākumi

Māla pilsēta

Pieteikšanās termiņš: 24. septembris, 2020

25. sep 2020, 14:00 - 25. sep 2020, 17:00

Apraksts:

Atsākam aktivitātes projektā "Jauna šodiena" un beidzot varam tikties pasākumā, kas pavasarī tika atcelts ierobežojumu dēļ.

Šajā nodarbībā darbosimies radoši ar mālu un veidosim paši savu pilsētu mijiedarbojoties ar citiem. Šī tehnika palīdzēs izjust savu vietu sociumā, sadarbību un mijiedarbību ar sabiedrības locekļiem, savas robežas un vajadzības, kas mums nepieciešamas, lai labi justos sabiedrībā.

Nodarbību vadīs izaugsmes grupu vadītāja un sertificēta mākslas terapeite Ilze Plūme. Ilze praktizē apzinātību un eko-mākslas terapiju, kurā pamatmateriāli ir dažādi dabas resursi, tai skaitā arī māls.

Dalība tikai reģistrētiem dalībniekiem. Pieteikšanās nodarbībai līdz 24.09. - https://forms.gle/x99RLeVjw6CDNEWq7 . Dalībnieku skaits ierobežots.

Nodarbība ir bez maksas. Tās laika tiks uzņemti vizuālie materiāli - fotogrāfijas un video, kas var tikt izmantoti projekta publicitātē.

Nodarbība tiek organizēta projekta “Jauna šodiena” ietvaros, kuru finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS).

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Sociālā atbildībaKultūraLīdz 18 gadiemNo 18 gadu vecumaVideCitsTīklošanāsNeformālā izglītībaInovācijaArhitektūraDizainsSkolēniemPašattīstībaMākslaDaba