Pasākumi

Jaunatnes Konference: (SA)DARBOJAMIES!

Pieteikšanās termiņš: 6. novembris, 2019

9. nov 2019, 10:00 - 9. nov 2019, 16:00

Apraksts:

Klubs “Māja” – jaunatne vienotai Eiropai aicina tieši Tevi  uz tīklošanās konferenci “[SA]darbojamies!”, kas notiks 9. novembrī no plkst. 12.00  18.00 Jēkabpils Agrobiznesa koledžā, Pasta ielā 1, Jēkabpilī.  Pieteikšanās, aizpildot anketu: ej.uz/sa-darbojamies.

Šī nebūs tipiska konference, tās vadmotīvs ir tīklošanās un jaunu iespēju apzināšana. Pasākumu vadīs Kristīne Beitika, blogere, veselīga un laimīga dzīvesveida entuziaste, kura pulcē vairāk kā 8000 sekotāju Instagram un ikdienā darbojas mārketingā.  Pasākuma  laikā Tu iepazīsies, sadarbosies un kopā radīs vīziju par Latvijā veicamajiem uzlabojumiem tādās jauniešiem aktuālās tēmās kā  ilgtspēja, mobilitāte, digitālās iespējas un uzņēmējdarbība.

Pasākuma laikā notiks arī radošs komandu darbs kopā ar īpaši izvēlētiem mentoriem -  Brigitu Medni, kura sadarbojas ar Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūru jaunatnes projektu izvērtēšanā un ir darbojusies Baltijas jūras padomē; Gustavu Mārtiņu Upmani, kurš dibinājis iespēju portālus kultūras jomā “Kurp.es” un jaunatnes jomā “VisasIespejas.lv”; Agnesi Rekšņu, kura vada jaunatnes organizāciju “Tellus” un koordinē Eiropas Jaunatnes Parlamenta darbību Latvijā, kā arī pati aktīvi veido starptautiskās sadarbības. Iedvesmojoties no mentoriem un #EUandME īsfilmām,  Tu kopā ar citiem jauniešiem izpētīsi aktuālās problēmas savā vidē un meklēsi radošus veidus, kā tās risināt.

Pasākums solās būt aizraujošs, jo no citiem to atšķirs arī orientēšanās pastaiga pa Jēkabpili, pildot dažādus atjautības uzdevumus, kā arī apzinoties Eiropas Savienības ieguldījumu pilsētas ikdienā.

Praktiska informācija! 9.novembrī tiek organizēts transports maršrutā Rīga – Salaspils – Ogre – Ķegums – Lielvārde – Koknese – Pļaviņas – Jēkabpils  ar iespēju pievienoties minētajās pilsētās. Par iespēju pieteikt dalību un pievienoties maršrutā aicinām sazināties ar Raivi Gunāru Tauriņu pa tālruni 25451199.

Dalībnieku Vecums

16 - 20

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Līdz 18 gadiemNo 18 gadu vecumaTīklošanāsPašattīstībaPolitika