Pasākumi

FELTING WORKSHOP

Dalies

KAŅIERIS

Pieteikšanās termiņš: 20. marts (pirmdiena)

Dalībnieku Vecums

13 - 30

Dalības maksa

Bezmaksas

Valoda

latviešu, angļu

For English scroll down

⬇️

Čau čau!

🤩
🌝

Ja jūs interesē rokdarbi un vēlaties pilnveidotsavas prasmes, jums ir lieliska iespēja iemācīties izgatavot skaistas un noderīgas lietas no filca, piemēram, dekoratīvus ēdienus vai vienkārši pūkainus dzīvnieciņus.

🐣
🥳
UN PATS LABĀKAIS IR TAS.Ka semināru vadīs mūsu brīvprātīgā no Gruzijas
🇬🇪
un līdz ar filcēšanas apgūšanu, jūs uzzināsiet vairāk par viņas pieredzi ERASMUS+ jauniešu apmaiņas programmās un Eiropas solidaritātes korpusā.
🇪🇺

P.s. darbnīca notiks angļu valodā! 

Reģistrācijas saite

➡️
https://ej.uz/FELTINGWORKSHOP

🗓️
21.marts, otrdiena

⏰
17:00-19:00
📍
Kaniera jauniesu centrs (Kaniera iela 15)

✅
Aktivitāti īsteno brīvprātīgie Eiropas Solidaritātes korpusa programmas projekta ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Eiropas Komisija un programmu Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra

Hey heyy

🤩

🌝
If you are interested in handcraft things and want to be more advanced you have great chance to learn how to make beautiful and useful things from felt like earrings or just a fluffy animal
🐣

💟
The best part Is that The workshop will be held by our volunteer from Georgia
🇬🇪
and along with learning how to felt, you will learn more about her experiences in ERASMUS+ youth exchange programs and European solidarity corps.
🇪🇺

💕
P.S. workshop will be in English! 

registration link

➡️
https://ej.uz/FELTINGWORKSHOP

🗓️
21 March, Tuesday

⏰
17:00-20:00

📍
Kanieris youth center (kaniera 15)

✅
The activity is organised by volunteers within the project of European Solidarity Corps program, and it is financially supported by the European Commission. Program is administered in Latvia by the International Youth Programme Agency.

KAŅIERIS

Rīgas jauniešu centrs „Kaņieris” ir iespēju telpa Rīgas jauniešiem un viņu organizācijām, kur gūt zināšanas, prasmes un veidot savstarpējo sadarbību. Jauniešu centra uzdevums ir radīt un ikdienā uzturēt iekļaujošu, labvēlīgu un sadarbībai atvērtu vidi. "Kaņiera" motors ir Rīgas jaunatnes organizācijas, to vajadzības un izaicinājumi attīstībai.

Uz organizācijas profilu

Līdzīgas iespējas

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!