Pasākumi

Darba “Speed Dating” pasākums

Dalies

Visas Iespējas

Rīga, Latvija

Pieteikšanās termiņš: 12. janvāris, 2020

Vieta

Rīga, Latvija

Dalībnieku Vecums

18 - ...

Dalības maksa

Bezmaksas

Valoda

latviešu

2021. GADA 24. FEBRUĀRA SPEED-DATING ATRODAMS ŠEIT:
https://visasiespejas.lv/darbs/darba-speed-dating-tiem-kam-patik-komunicet

“SPEED DATING” BŪS TAVA IESPĒJA SATIKT KOMPĀNIJU PĀRSTĀVJUS UN ATRAST KOPĪGU VALODU LIELISKĀKĀ DARBA MEKLĒJUMOS!

KAD: 22. janvārī no 15:00 – 19:00

KUR: Latvijas Nacionālā Bibliotēka (Gaismas Pils), Izstāžu zāle 1.stāvā

KAM: Jauniešiem, kas vēlas atrast pilna vai nepilna laika darbu (18+)

KĀPĒC: Vai esi pieredzējis, ka darba meklēšana aizņem daudz laika un beigās tāpat bieži vien nesaņem to, ko sagaidīji? Tā vietā, lai sūtītu desmitiem CV un motivācijas vēstuļu, tiecies ar kompānijām “aci pret aci” neformālā gaisotnē.

KAS: Satiec Tevi interesējošas kompānijas no dažādām sfērām. 4 minūšu saruna ar katru kompāniju būs atvēlēta tam, lai Tu noskaidrotu sev interesējošās lietas, kā arī kompānijas pārstāvji iepazītu Tavas stiprākās puses, lai galu galā jūs saprastu, vai “ir pa ceļam”.

KĀ: Pasākums norisināsies 2 grupās: 15:00-17:00 pirmajai grupai jauniešu un 17:00-19:00 otrajai grupai. Pēc katras “speed dating” sesijas Tev būs pusstunda, ko pavadīt “networkojot” un noskaidrojot vēl neizrunātās lietas pie dzēriena glāzes un uzkodām.

PIETEIKŠANĀS DALĪBAI PASĀKUMĀ: Dalība pasākumā ir BEZMAKSAS. Lai reģistrētos, nepieciešams pieteikties https://kurpes.lv/pasakums/darba-speed-dating-pasakums , un aizpildīt pieteikuma anketu, ko nosūtīsim Tev uz e-pastu nākošās nedēļas sākumā (pēc 13.01.). Pēc aizpildīto anketu saņemšanas un dalībnieku motivācijas arī izvērtēsim, kuri jaunieši piedalīsies pasākumā.

Vēlies atrast savu darba “match”? Tev ir Visas Iespējas!

P.S. Ja vēlies pārstāvēt savu uzņēmumu šajā pasākumā, atsūti e-pastu Madarai uz madara@visasiespejas.lv vai zvani uz 26148112 !

*Event is co-funded by the European Solidarity Corps project "Managers of Changes" of the European Union. The European Commission's support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents, which reflect the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Visas Iespējas

Mēs esam sociāls uzņēmums, kas atbalsta jauniešus savu iespēju atrašanā un potenciāla izmantošanā, uzturot platformu “visasiespejas.lv”, kā arī īstenojot dažādus uz jauniešu izaugsmi vērstus projektus un pasākumus. Esam atvērta un uz izaugsmi vērsta darba vide, kura iedrošina uz darbu skatīties ar elastīgu pieeju - gan klātienes modeļa, gan darba laika ziņā.

Uz organizācijas profilu

Līdzīgas iespējas

Sazinies ar mums

Saņem jaunumus e-pastā

Vēlies pirmais uzzināt par jaunākajām iespējām? Pieraksties šeit!