Būt sadzirdētiem pašvaldībās! | Visas Iespējas
Diskusijas & Semināri

Būt sadzirdētiem pašvaldībās!

Pieteikšanās termiņš: 5. oktobris, 2020

6. okt 2020, 13:00 - 6. okt 2020, 15:00

Apraksts:

Hei, aktīvais jaunieti, šis ir pasākums tev!

Ja darbojies skolas vai augstskolas pašpārvaldē, biedrībā vai vienkārši interesējies par iesaistīšanos lēmumu pieņemšanā vietējā, nacionālā vai Eiropas Savienības līmenī, piesakies Eiropas Savienības mājas rīkotajām bezmaksas mācībām „Būt sadzirdētiem 2020!”, kas notiks tiešsaistē 6., 7., 13. un 14. oktobrī.

Mācību ciklā būs iespēja uzzināt, ko un kā darīt, lai tavas idejas tiktu uzklausītas un ņemtas vērā pašvaldībās, ministrijās, Saeimā, ES institūcijās un citās starptautiskās organizācijās. Kā panākt tavas ierosinātas efektīvas pārmaiņas? Kā pārliecināties, ka jauniešu viedokļi tiek sadzirdēti?

Pirmajā nodarbībā 6. oktobrī plkst. 16 tev būs iespēja dzirdēt Līgas Stafeckas, Domnīca Providus / Centre for Public Policy Providus vadošās pētnieces, lekciju. Izzināsi pašvaldību darbības ABC, iegūstot zināšanas veiksmīgai interešu aizstāvībai tajās.

Otrajā nodabības daļā savā pieredzes stāstā par sadarbību ar pašvaldību, IDEJU MĀJA tapšanu un darbību Aizputē stāstīs tās vadītāja Ance Tīmane.

Nodarbības moderēs Kristiāna Plāte, Club "The House".

Izmanto iespēju uzdot savu jautājumu un iesaistīties sarunās ar vienaudžiem!

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties iepriekš. Katrai nodarbībai, kas notiks platformā Zoom, jāpiesakās atsevišķi. Piedalīties aicinām pēc izvēles – visās, dažās vai vienā nodarbībā.

Reģistrācija 6. oktobra nodarbībai: https://zoom.us/.../tJUvcuGurzkuGNRvFUp30kVXnRM73gNLQkkd

Uzzini vairāk un piesakies pārējām nodarbībām: http://bit.ly/but-sadzirdetiem-2020

Vieta

Online

Dalībnieku Vecums

15 - 30

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

Apmācības
Studentiem
Pašattīstība