Pasākumi

BaM’s Foto klubs

Pieteikšanās termiņš: 23. augusts, 2020

24. aug 2020, 15:00 - 24. aug 2020, 17:00

Apraksts:

Aicinam interesentus pievienoties domu biedru grupai par un ap fotogrāfiju!

BaM’s Foto klubā atkārtosim vai apgūsim, ko jaunu fotogrāfijā. Iesim kopā dabā un veidosim paši savus klusās dabas uzstādījumus. Plānotas ir tikšanās ar vadošajiem fotogrāfiem, mini plenēri, dalības izstādēs un citos izglītojošos pasākumos (arī pašiem tās organizējot). Tikšanās forma – mācamies un daram kopā.

Veidosim paziņu loku draudzībai un sadarbībai, radīsim vidi, kurā viens ar otru pozitīvi sacentīsimies ar idejām, piedaloties iekšējos un ārējos foto konkursos!

BaM’s Foto klubu vadīs profesionāla fotogrāfe, pasniedzēja, studente un māksliniece Inese Kalnina Photography (IG Inese Kalnina Photographer).

Tikšanās notiks 2x mēnesī pirmdienās (apmēram 2 h) Jauniešu studijā “BaMbuss”.

Dalība, aizpildot pieteikumu līdz 23.08.2020  - https://forms.gle/HMKxma6myu4Vj4hWA !

Nodarbības ir bez maksas, tajās tiks uzņemti vizuālie materiāli - fotogrāfijas un video, kas var tikt izmantoti studijas publicitātē. Kopā ievērosim distanci un visus nepieciešamos drošības pasākumus.

Pasākumu organizē Baltijas Reģionālais fonds #jsBaMbuss sadarbībā ar Inese Kalnina Photography, studijas darbību finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu

Atslēgas Vārdi

ApmācībasLīdz 18 gadiemNo 18 gadu vecumaVideIT&tehnoloģijasCitsTīklošanāsFoto&videoJaunatnes darbiniekiNeformālā izglītībaInovācijaSkolēniemMedijiStudentiemPašattīstībaMākslaDaba