Apmācības jauniešu interešu aizstāvības konsultantiem | Visas Iespējas
Diskusijas & Semināri

Apmācības jauniešu interešu aizstāvības konsultantiem

Pieteikšanās termiņš: 18. septembris (sestdiena)

25. sep 2021, 07:00 - 26. sep 2021, 15:00

Apraksts:

Jaunatnes organizācija “Creative Minds for Culture” no 25. līdz 26. septembrim, projekta ”Jauniešu līdzdalības platforma” ietvaros darbā ar jaunatni iesaistītajiem, organizē mācību pasākumu “Apmācības interešu aizstāvības konsultantiem”.

Mācību pasākumu mērķis ir attīstīt darbā ar jauniešiem iesaistīto personu kompetences jauniešu interešu aizstāvības jautājumos.

Pieteikšanās mācībām: https://ej.uz/ApmacibasKonsultantiem
Programma: https://mindsforculture.com/atverta-pieteiksanas-jauniesu-interesu-aizstavibas-konsultantu-apmacibam-regionos/

Mācību laikā tiks sagatavoti jauniešu interešu aizstāvības konsultanti jeb jauniešu atbalsta personas interešu aizstāvības jautājumos. Pēc mācībām jauniešu interešu aizstāvības konsultantiem būs iespēja vadīt jauniešiem darbnīcas par līdzdalības jautājumiem, atbalstīt jauniešu iniciatīvas vietējā līmenī un saņemt individuālās konsultācijas no projektā iesaistītajiem ekspertiem no Norvēģijas, Lietuvas un Latvijas.

Mācības vadīs eksperti, mācību vadītāji no partnerorganizācijām – “Participation Agency” (Norvēģija), “Institute for Policy research and analysis” (Lietuva) un “Creative Minds for Culture” (Latvija).

Dalībniekiem tiks nodrošināta nakšņošana vai segti ceļa izdevumi, ēdināšana un mācību materiāli. Pasākumu organizēšanu atbalsta biedrības “Creative Minds for Culture” reģionālie sadarbības partneri.

Mācību pasākums tiks īstenots ievērojot Ministru kabineta 2020.gada 9.jūnija noteikumu Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” prasības.


Projektu ”Jauniešu līdzdalības platforma” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Dalībnieku Vecums

18 - ...

Dalības maksa

Bezmaksas (Ceļa izdevumi apmaksāti)

Valoda

latviešu, angļu

Atslēgas Vārdi

Sociālā atbildība
Apmācības
Tīklošanās
Jaunatnes darbinieki
Neformālā izglītība
Pašattīstība
Politika